Салон краси «Glory»
м.Київ, вул. Н.Закревського, 89
(067) 940-90-22, (063) 530-63-99

Маникюр: модні весінні тенденції 2012

NULL

1. Відміряє довжину.

Довжина нігтів, догляд за нігтями Як всім відомо, весняна мода гранично уважна до стану жіночих нігтів. Надто довгі нігті - це застарілий і нецікавий варіант. На сьогоднішній день модним вважається наявність коротких і акуратних нагідок. Максимальна довжина нігтя повинна складати не більше 1/3 всієї пластини.

Необхідно відзначити те, що досить поширеною проблемою є підвищена ламкість нігтів після зимового періоду. Для уникнення цього рекомендується приймати натуральні вітамінні комплекси, до складу яких входить кальцій і цинк, а також регулярно робити манікюр з ухилом на зміцнення нігтьової пластини.

2. Вибір форми.

Форма нігтів, догляд за нігтями Що тільки не придумували сучасні дизайнери нігтів , але, тим не менш, сьогодні як і раніше в моді нігті, що мають природну форму. Таким чином, якщо Ви плануєте вирушити на важливу зустріч або на роботу, а не на карнавал, то краще відмовитися від незвичайних і різко кидаються в очі форм. Для того щоб домогтися плавної округлості нігтя необхідно користуватися м'якою пилкою з наявністю дрібних абразивних частинок. Рухати нею потрібно в одному напрямку, завдяки чому нігті не будуть розшаровуватися. Крім того, не варто підпилювати нігті з боків, краще відразу надати їм форму за допомогою щипчиков і злегка підпиляти вільні краю. У тому випадку, якщо нігті дуже сильно відстають, то краще обрізати їх ножицями.

3. Догляд за кутикулою.

Догляд за кутикулою. Майстер манікюру Якщо ваш манікюр був зроблений не зовсім вдало, то кутикула, найімовірніше, відросте нерівномірно. Для того щоб надалі не стикатися з такою проблемою потрібно один раз добре виконати манікюр, а після цього почати користуватися спеціальними розм'якшують засобами, які сприяють уповільненню росту кутикули і дозволяють тривалий час підтримувати нігті у відмінному стані.

Таким чином, якщо чітко дотримуватися всіх вищеописаних рад та правил, то в результаті Ви отримаєте гарні, здорові і міцні нігті, а шкіра рук буде м'якою і ніжною.